Ваш IP: 3.236.8.46
Сьогодні: 2020-07-13

Свято останнього дзвоника PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 травня 2020, 07:34

Дорогі, шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Щиро вітаємо вас з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і хвилююче. Особливо для наших випускників, бо для них шкільний дзвінок лунає востаннє. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя. Відтепер вам прийдеться самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне – будьте чесними, добрими у суспільстві людьми. Вірте в себе! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Шановні вчителі, дякуємо Вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

Цей рік був незвичним, складним, але й цікавим попри все. Він дав нам нові знання і вміння, наділив витримкою якогось нового рівня, зробив нас мудрішими і подарував нових друзів.

Тож, вітаємо усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року. Бажаємо всім швидкого відновлення сил, чудового настрою, щоденного щастя. Нехай дні будуть сонячними, зустрічі – незабутніми і радісними, несподіванки – лише приємними!