mod_vvisit_counterЗа увесь час206613

Ваш IP: 3.228.24.192
Сьогодні: 2019-10-22

МО вчителів та вихователів старших класів e-mail

Науково-методична проблема над якою працює МО класних керівників та вихователів старших класів: формування у дітей активної життєвої позиції, моральної культури, толерантної поведінки, уміння жити в громадянському суспільстві .

Склад методоб’єднання та проблемні  питання над якими працюють педагоги МО:

Борис О.М. – Розвиток усного зв’язного мовлення як засобу спілкування дітей з вадами слуху під час позакласних занять та в позаурочний час.

Ковтика Н.П. – Виховання екологічної культури у старшокласників в позаурочний час.

altХарко Г.Ю. – Розвиток зв’язного мовлення в позаурочний час.

alt

Барановська С.С. – Виховання духовно багатої особистості в позаурочний час.

alt
В’язівська Н.Б. – Розвиток зв’язного мовлення як засіб спілкування дітей з вадами мови.

altГан І.Я. – Поглиблення знань дітей про усну народну творчість та традиції народу в позаурочний час.

Довганик Н.Є. – Роль позакласного читання у розвитку зв’язного мовлення та збагачення словникового запасу вихованців.

alt
 Гриб О.С. – Виховання інтересу дітей до культури живого слова.

Кушпета І.Р. – Розвиток творчих здібностей вихованців під час роботи за інтересами.

Миколайчук О.Н. – Використання спортивних ігор різної інтенсивності в позаурочний час.

Паламарчук І.Ф. – Активізація пізнавальної діяльності в позаурочний час.

Гарматюк Г.Й. – Вплив християнської моралі на виховання старшокласників.

Пилип’юк Т.І. – Розвиток зв’язного мовлення під час обговорення та аналізу художніх творів.

Сольчаник Т.Т. – Бесіда як форма організації позакласної роботи.

Федак В.С. – Виховання культури поведінки у дітей з вадами слуху.