Головне меню

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні55
mod_vvisit_counterВчора78
mod_vvisit_counterНа цьому тижні55
mod_vvisit_counterМинулого тижня426
mod_vvisit_counterЦього місяця915
mod_vvisit_counterМинулого місяця2044
mod_vvisit_counterЗа увесь час214814

Завітало (20 останніх хвилин): 1
Ваш IP: 34.204.191.0
Сьогодні: 2020-02-16
Свято барабанів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 травня 2019, 11:28

Корекційна робота – це система педагогічних заходів, спрямованих на подолання порушень психофізичного розвитку дитини за допомогою спеціальних методів. Чим раніше починається організація і проведення корекційної роботи, тим успішніше здійснюється подолання дефекту або його наслідків.

Ритміка – один із аспектів, що сприяє розвитку компенсаторних механізмів особистості. Актуальність проведення таких занять сьогодні усвідомлюється усіма. Заняття з ритміки – це заняття нового типу, на яких основним коригуючим фактором є ритм, музика, колективна музично-ритмічна діяльність.

IMG 5584

Поряд з уроками ритміки, логоритміки у закладі проводяться різноманітні тренінги з даного напрямку. Так, 16 травня, мистецько-терапевтичним центром «Непротоптана стежина» проведений тренінг для педагогів та учнів Центру. Неперевершена атмосфера, яка запанувала у класі ритміки, зачарувала всіх. Звуки і ритми барабанів лунали Центром. Тренінг вдався… Педагоги ще довго обговорювали методи роботи над ритмом і те, як надалі використовувати елементи ритмічних вправ в корекційній роботі, а учні відчули себе справжніми барабанщиками.

IMG 5592

МТЦ «Непротоптана стежина» - це благодійна організація, яка підтримує і розвиває систематичну участь осіб з особливими потребами у мистецьких заходах, на яких діти мають можливість розвинути свою особистість та свої здібності в мистецьких напрямках, а також сприяє інтеграції таких людей в соціум.

IMG 5595

IMG 5599

Хочемо подякувати Анастасії Войтюк та її команді за чудовий тренінг та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

IMG 5597