Головне меню

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні398
mod_vvisit_counterВчора464
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2659
mod_vvisit_counterМинулого тижня2702
mod_vvisit_counterЦього місяця9180
mod_vvisit_counterМинулого місяця6224
mod_vvisit_counterЗа увесь час245110

Завітало (20 останніх хвилин): 7
Ваш IP: 3.228.10.17
Сьогодні: 2020-09-25
КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів «Злагода»
Кодекс ввічливості на нашій вулиці PDF Друк
   23 лютого у КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» розпочався тиждень безпеки життєдіяльності, і розпочався він з презентації для школярів початкової школи фільму «Кодекс ввічливості на нашій вулиці», яку підготувала вчитель Стахів Марія Богданівна.
   Учнів зацікавив цей комедійний фільм, знятий старшокласниками-аматорами, події якого відбувалися на вулицях рідного міста Жовква.
   Переглянувши його, діти легко виправляли помилки героїв, правильно відповідали на всі запитання вчителя. Такий вид роботи спонукає школярів до безпечної поведінки на дорозі.


 alt

Детальніше...
 
Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій PDF Друк
    25 лютого у КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» відбулася бесіда-тренінг «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій», на якій систематизувалися знання учнів про дії у надзвичайних ситуаціях; види надзвичайних ситуацій, які можуть трапитися в житті.
  Вихованці ХІ – ХІІ виховних группереглянули мультимедійну презентацію та обговорили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій військового характеру.
   Бесіду-тренінг провели Ган Ірина Ярославівна та Радух Марія Ярославівна.
alt  alt
 
Конкурс малюнку «Світ комп’ютерів очима дітей». PDF Друк
    У КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат» протягом 2.02- 12.02 проходила декада «математики і фізики» . А 5.02 проводився конкурс малюнку на тему «світ комп’ютерів очима дітей ».

alt
 
Детальніше...
 
Розгадування математичного кросворду з використанням інтерактивної дошки PDF Друк
   У КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат» протягом 2.02- 12.02 проходила декада «математики і фізики» під час якої було проведено конкурсу по розгадуванню математичного кросворду.

alt
Учні плідно попрацювали, згадали вивчений матеріал у попередніх класах. 
alt  alt

 
 
« ПочатокПопередня141142143144145146147148149150НаступнаКінець »

Сторінка 150 з 161