Головне меню

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні23
mod_vvisit_counterВчора65
mod_vvisit_counterНа цьому тижні397
mod_vvisit_counterМинулого тижня601
mod_vvisit_counterЦього місяця290
mod_vvisit_counterМинулого місяця2529
mod_vvisit_counterЗа увесь час223627

Завітало (20 останніх хвилин): 3
Ваш IP: 18.232.38.214
Сьогодні: 2020-06-04
КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Злагода»
Майстер-клас з соломоплетіння PDF Друк
 

Виконуючи завдання художньо-естетичного виховання в КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна ЗОШІ І-ІІІ ст.» ведеться робота з розвитку вмінь примножувати культурно-мистецькі надбання, відчувати й відтворювати прекрасне в повсякденному житті.

 14 травня у школі проведений майстер-клас з соломоплетіння для учнів школи під керівництвом вихователя Квітинської Оксани Петрівни. Педагог ознайомила школярів із технікою соломоплетіння, історією його виникнення, навчала виготовляти базові соломкові форми, володіти інструментами, пристосуваннями, необхідними у роботі; формувала стійкий інтерес до мистецтва соломоплетіння; створила умови для розвитку особистості, розкриття творчих здібностей у даному виді роботи.

alt  alt

Закінчився майстер-клас словами: «Творча робота, не дивлячись на складність, є чудовою і піднесеною працею», з побажанням дітям бути творчими у всьому.

 

 
ІІ Відкриті ігри Спеціальної Олімпіади Україна-Львів PDF Друк
 

15-16 травня 2015 року спортовці КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» прийняли участь у ІІ  Відкритих іграх Спеціальної Олімпіади Україна-Львів, що проходили  у спортивному комплексі «Олімпікс».

Крім команд з різних куточків України у змаганнях прийняли участь спортовці із Данії, Польщі, Литви, Латвії, Румунії.

Детальніше...
 
70-річчя закінчення Другої Світової війни PDF Друк

  "70-річчя закінчення Другої Світової війни" Так звучала тема національно-патріотичного заходу у КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.». У тематично оформленому класі зібралися учнів старших класів, вчителі та вихователі.

Вчитель історії Жук М.І. і вихователь Полуситок І.О. розповіли про головні події Другої Світової війни, про битви із фашистською Німеччиною, які відбувалися на українських землях, їхнє значення для ходу історії та перелому в цій кривавій боротьбі.

alt  alt

Використовувалась мультимедійна дошка. Всі факти підтверджувались цікавим матеріалом на слайдах.

Такі заходи дуже важливі, адже виховують дух патріотизму, любов до рідної землі, до свого народу, до української мови і культури.

Ці почуття передаються з покоління в покоління, скріплюються навчанням і виховання.

 
Екскурсія в Жовківський історичний музей PDF Друк
        13 травня учні КЗ ЛОР «Жовківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» відвідали Жовківський історичний музей з метою перегляду експозиції речей із подій революції майдану.
alt alt
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінка 137 з 152