Головне меню

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні15
mod_vvisit_counterВчора50
mod_vvisit_counterНа цьому тижні158
mod_vvisit_counterМинулого тижня346
mod_vvisit_counterЦього місяця1095
mod_vvisit_counterМинулого місяця2143
mod_vvisit_counterЗа увесь час199809

Завітало (20 останніх хвилин): 1
Ваш IP: 52.91.39.106
Сьогодні: 2019-06-19
КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Злагода»
Флешмоб PDF Друк

Флешмоб у Жовківському НРЦ «Злагода» до Всесвітнього дня слуху

головна

Детальніше...
 
3 березня – Всесвітній день слуху PDF Друк

Світ сповнений дивовижних звуків. Можна годинами слухати цю чаруючу музику. Та, на жаль, не кожному з нас дано це дивовижне відчуття. Є люди, які сприймають цей світ інакше. Вони бачать і відчувають, але в тиші. Причини цього — проблеми слуху. З цієї нагоди у Жовківському НРЦ «Злагода» було організовано лекторій для батьків.

головна

Детальніше...
 
ІХ Міжнародна природознавча гра «Геліантус – 2018» PDF Друк

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі. «Він може» - повинен нагадувати колектив.«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Нещодавно відбулась ІХ Міжнародна природознавча гра «Геліантус – 2018», завданнями якої є формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, біології, хімії та географії, сталої зацікавленості природними явищами. На початку гри вчителі Жовківського НРЦ «Злагода» Добросинець Ю.М. та Михалець І.Б. порадили дітям використати свої знання та логічне мислення під час виконання завдань.

IMG 4460

Детальніше...
 
ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ САД ПІСЕНЬ ЛЕСІ УКРАЇНКИ PDF Друк

«На шлях я вийшла ранньою весною

І тихий спів несмілий заспівала…»

Поезія Лесі Українки – потужна складова духовної скарбниці нашого народу та світової літератури. Діапазон її лірики надзвичайно широкий, адже в ній роздуми про сенс життя і призначення людини, мрії про світлу будущину, твори про громадянську мужність, боротьбу проти духовного рабства і байдужості, місію митця і призначення мистецтва. В епіцентрі її поетичного світу – доля України. Водночас щирістю почуттів і глибиною думки захоплює пейзажна та інтимна лірика поетеси.

27 лютого 2019 р. в Жовківській ЦРБ спільно з Жовківським навчально-реабілітаційним центром «Злагода» до дня народження поетеси було проведено літературний калейдоскоп «Вічнозелений сад пісень Лесі Українки».

головна

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 126